Loading...

Visa informacija ir patarimai auklėms

Ieškai auklės darbo, o gal jau dirbi aukle? Norime pasidalinti visa informacija ir patarimais, kurie gali jums praversti: nuo žaidimų su vaikais idėjų iki individualios veiklos pagal pažymą informacijos.

Pirmasis susitikimas su šeima

Jeigu ieškote auklės darbo, labai svarbu tinkamai pasiruošti susitikimui su šeima. Pirmas įspūdis yra pats svarbiausias, tad iš anksto pasiruoškite savo klausimus, kuriuos norėsite aptarti. Iš anksto nusistatykite savo preliminarų įkainį, kuri paskui galėsite aptarti su šeima, priklausomai nuo jų reikalavimų ir galimybių. Taipogi, nepamirškite paklausti visos informacijus apie vaiką ar vaikus, kaip miego ir valgymo įpročiai, leistinos pramogos, kaip kompiuteris ar televizoriaus žiūrėjimas. Pasistenkite sužinoti kuo daugiau informacijos apie vaiką, kad vėliau nesusidurtumėt su nesusipratimais. Daugiau informacijos apie pirmą susitikimą su šeima galite rasti čia.

Kaip pasiruošti pirmam susitikimui su šeima

Žaidimai

Jau turite auklės darbą ir trūksta veiklų bei užsiiėmimų, kuriuos galėtumėt atlikti kartu su vaiku ar vaikais? Norime su jumis pasidalinti vidaus bei lauko žaidimais! Kiekviena auklė kartais pritrūksta idėjų, kokia veikla užsiimti su vaikais bei kaip išlaikyti jų susidomėjimą. Užsiimdami smagia veikla net nepastebėsite, kaip greitai laikas prabėgs.

Žaidimai su vaikais

Sutartis

Dažnai ši dalis praleidžiama, tačiau yra lygiavertiškai svarbi. Sutarties pagalba galėsite įforminti visus sutarimus, kad abiems pusės paskui nekiltų klausimų. Žodinis sutarimas grindžiamas pasitikėjimu, tačiau aiškus užduočių aprašymas sutartyje tikrai jums padės išvengti nesusipratimų ateityje. Taipogi, nesudarydami sutarties su šeima, negalite būti tikri dėl savo apmokėjimo. Atsisiųsti sutarties pavyzdį bei rasti daugiau informacijos galite čia.

Sutarties sudarymas

Legalus darbas - individuali veikla pagal pažymą

Suteikdami auklės paslaugas, turėtumėt būti pasirūpinę verslo liudijimu arba individualios veiklos pažyma. Dirbant legaliai, nebereikės nerimauti, ar šeima nėra iš Darbo saugos inspekcijos ar VMI, imituojantis paslaugos užsakymą ir viską filmuojantis. Individuali veikla suteiks jums saugumo jausmą bei atvers nemažai naujų galimybių. Mokesčiai nėra dideli, o susirgus jums nebus pateikta kosminė sąskaita už gydymo paslaugas iš Ligonių kasų. Informaciją, kaip išsiimti pažymą pagal individualią veiklą, kokie mokesčiai, reikalingi dokumentai bei privalumai, galite rasti čia.

Individuali veikla pagal pažymą
IEŠKOTI AUKLĖS DARBO