Loading...

Sutartis už auklės paslaugas: ką svarbu žinoti auklėms

Dažnai auklėms atrodo, kad sutarties sudarymas nėra reikalingas, tačiau daugelio auklių patirtis rodo kitaip. Šiame straipsnyje galėsite atsisųsti sutarties pavyzdį bei aptarsime svarbiausius sutarties sudarymo privalumus.

Priežastys, kodėl reikėtų pasirašyti paslaugų suteikimo sutartį?

  1. Sutarimas dėl sąlygų. Dažnai šeimos ir auklės neaptaria visų atsakomybių prieš pradedant dirbti. Pasirūpinkite, jog darbo sąlygos ir atsakomybės jums yra aiškiai suprantamos. Išsiaiškinkite, ar šeima norės, jog atliktumėt papildomas užduotis, kaip namų tvarkymas, maisto gaminimas ar kt. Tai padės jums įsivertinti, ar jūsų sutariamas įkainis atitinka šeimos reikalavimus. Sutarties pagalba galėsite įforminti visus sutarimus, kad abiems pusės paskui nekiltų klausimų. Žodinis sutarimas grindžiamas pasitikėjimu, tačiau aiškus užduočių aprašymas sutartyje tikrai jums padės išvengti nesusipratimų ateityje.
  2. Atlyginimas. Sutarties pagalba išvengsite galimybės, jog su jumis neatsiskaitys. Nurodykite atlyginimo sumą, ar tai būtų valandinis atlyginimas ar fiksuotas bei darbo valandas ir būkite ramūs, jog su jums bus atsiskaityta.
  3. Saugumas. Daugeliui aspektų sutartis jums ir šeimai suteiks saugumą. Abiems pusės bus aiškūs sutarimai bei nekils problemų, jog viena ar kita pusė suprato kitaip.

Sutarties pavyzdys

Norime su jumis pasidalinti sutarties pavyzdžių, kurį galite pritaikyti pagal savo poreikius. Raudonai pažymėtas teksto dalis pakeiskite pagal savo poreikius, nurodant tiek savo, tiek šeimos duomenis bei sutartas sąlygas, kaip atlyginimas, darbo laikas ar atsakomybės.

Sutarties pavyzdį galite atsiųsti čia.

Auklės paslaugos pagal individualią veiklą

Auklės, suteikiančios paslaugas pagal individualios veiklos pažymą, susilaukia nemažai privalumų, pradedant nuo legalaus darbo bei saugumo iki kitų privalumų, kaip sveikatos apsauga, pensija ir kt. Jeigu norite rasti daugiau informacijos apie individualią veiklą pagal pažymą, suteikiant auklės paslaugas, spauskite čia.