Loading...

Kiek kainuoja auklės paslaugos?

Ieškai pagalbos su vaikų priežiūra, tačiau nežinai, kokios yra galimybės ir susijusios išlaidos? Na, jūs tikrai ne vieni. Gali būti sunku įsivertinti, kiek mokėti auklei bei kilti klausimas, kokios yra vidutinės vaiko priežiūros išlaidos per dieną/mėnesį. Suprantame, kad visa tai gali būti painu, todėl sukūrėme vadovą, kuriame apžvelgiamos visos aplinkybės, kad galėtumėt geriau įsivetinti, kiek kainuoja auklė.

1. Gyvenamoji vieta.

Auklės išlaidos priklauso nuo vietos. Jei gyvenate Vilniuje, vidutinė suma, kurią turite sumokėti savo auklei, yra 5 eur. per valandą vien dėl to, kad gyvenate sostinėje. Jei gyvenate kitame mieste, vidutinės vaiko priežiūros išlaidos bus nuo 3 iki 5 eur. per valandą. Tačiau jei jūs gyvenate kaimo aplinkoje, tai išsiaiškinti gali būti šiek tiek sudėtingiau. Vertėtų pasiklausinėti aplinkinių šeimų, kiek jie moka savo auklei. Taip pat iš anksto įsivertinkite, kiek esate pasiruošę mokėti prieš susitikdami su potencialiomis auklėmis., kad iš karto galėtumėte pasitarti dėl kainų.

2. Kiek vaikų bus auklės globoje?

Tarkime, kad turite 3 vaikus, kuriuos reikia prižiūrėti. Tokiomis aplinkybėmis turėsite būti pasirengę mokėti daugiau nei jūsų kaimynas, kuris turi tik vieną vaiką. Daugiau vaikų iš esmės reiškia didesnę atsakomybę auklei. Taigi, vaikų priežiūros išlaidos priklausys nuo to, kiek vaikų auklei reikės prižiūrėti.

3. Kokias pareigas turės atlikti jūsų auklė?

Ar jums reikės auklės vakare, kad galėtumėt išeiti į miestą su savo partneriu? Ar auklei reikės atvykti, kai vaikai jau miega? Tokiu atveju vaikų priežiūros išlaidos paprastai būna šiek tiek mažesnės. Galite pasirinkti mažesnės patirties turinčią auklę, o tai reikštų, kad jūsų vidutinės vaiko priežiūros išlaidos turėtų būti maždaug 4 eur. per valandą. Kita vertus, jei norėtumėte patyrusios auklės, kuri yra apmokyta pirmosios pagalbos ir kuri ves jūsų vaikus į dienos išvykas bei pasirūpins lengvais namų tvarkymo darbais, tokiais kaip maisto gaminimas, valymas ir skalbimas, tuomet turėtumėte tikėtis, kad jūsų išlaidos vaiko priežiūrai bus didesnės.

4. Kiek valandų jūs siūlote savo auklei?

Norėdami išsiaiškinti, kokia bus jūsų vidutinė vaiko priežiūros kaina per mėnesį, „Yoopies“ labai patariame prieš susitikdami su potencialiomis auklėmis suskaičiuoti bendrą valandų skaičių per savaitę ar mėnesį, reikalinga jūsų vaikų priežiūrai. Jegu ieškote auklės, kuri atvyktų prižiūrėti jūsų vaikus 2-3 valandas, tuomet būkite pasiruošę mokėti truputi daugiau, kadangi auklei užtruks bei kainuos iki jūsų atvykti. Tuo tarpu, ieškant auklės pilnai dienai, atlyginimas sąlyginai gali būti mažesnis nei kelių valandų priežiūra. Iš anksto įsivertinkite ir apskaičiuokite išlaidas, kurias galite skirti vaikų priežiūrai per mėnesį. Tai leis jums įsivetinti, kokios auklės turėtumėt ieškoti bei kokius reikalavimus kelti.

IEŠKOTI AUKLĖS!