Loading...

Auklės vienijasi visoje Europoje: daugiau nei 50000 savanorių siūlo nemokamas vaikų priežiūros paslaugas

Europa suintensyvino kovos su koronavirusu priemones, ir nacionalinis karantinas tampa numatoma ateitimi milijonams. Atsižvelgiant į koronaviruso krizę, didžiausia Europos vaikų priežiūros platforma „Yoopies“ visoje Europoje paskelbė raginimą savanoriškai teikti vaikų priežiūros paslaugas, kad padėtų sveikatos priežiūros specialistams ir kitiems šiuo metu dirbantiems. Lietuva atsilieka keliomis savaitėmis nuo Italijos ir, kai ligoninės patiria vis didesnį spaudimą, „Yoopies Lietuva“ ragina nelikti abejingais ir prisidėti prie iniciatyvos.

Kviečiame vaikų priežiūros specialistus savanoriauti ir palaikyti šiuo metu sunkiai dirbančius.

Europos šalims griežtinant kovos su koronaviruso COVID-19 plitimu priemones, „Yoopies“ prisideda prie pastangų visoje Europoje padėti valstybinių ir privačių ligoninių sveikatos priežiūros darbuotojams naudotis vaiko priežiūros paslaugomis. „Yoopies“ generalinis direktorius Benjaminas Sucharas teigia: „Kadangi ligoninės pradeda patirti vis didesnį spaudimą, sveikatos priežiūros personalo vaikų priežiūros klausimas kelia vis didesnį susirūpinimą. „Yoopies“ yra įsipareigojusę prisidėti prie pastangų visoje Europoje siūlyti vaiko priežiūros paramą šiuo ypač intensyviu ir įtemptu laikotarpiu. “

Savanoriavimas Koronaviruso protrūkio metu

Daugybė vartotojų susisiekė su mūsų klientų aptarnavimo komanda, siūlydami savanoriškas vaikų priežiūros paslaugas šeimoms, kurioms jos labiausiai reikia. Atsižvelgdami į tokį solidarumą, „Yoopies“ pristato funkciją „Savanoriška veikla koronaviruso protrūkio metu“. Kiekvienas vartotojas, užsiregistravęs svetainėje, gali dabar pasirinkti savanoriškai teikti vaikų priežiūros paslaugas sveikatos priežiūros specialistų ir kitų būtiniausių paslaugų darbuotojų šeimoms. Šia funkcija siekiama padėti gydytojams su vaikais rasti vaikų priežiūros paslaugas nemokamai, suteikiant jiems galimybę eiti į darbą.

 

„Yoopies Prancūzija“ per kelias valandas užsiregistravo beveik 10 000 žmonių sutinkantys nemokamai teikti vaikų priežiūros paslaugas. Labai tikimės panašaus įsitraukimo ir Lietuvoje. „Yoopies“ generalinis direktorius Benjaminas Sucharas komentavo: „Aš buvau absoliučiai nustebintas susivienijusios mūsų bendruomenės solidarumo. Tūkstančiai auklių atsiliepė į mūsų raginimą nemokamai pasiūlyti savo paslaugas. Dėkoju visiems, kurie prisideda prie šio teigiamo judėjimo“.

Kaip tu gali padėti?

Kiekvieną dieną keičiantis COVID-19 situacijai, labai tikėtina, kad per artimiausias kelias savaites Lietuvos sveikatos priežiūros darbuotojams reikės ieškoti vaiko priežiūros sprendimo. Jau dabar slaugytojai ir gydytojai dirba ilgesnes valandas, keičia savo pareigas ir daro viską, ką gali, kad suvaldytų protrūkį. Šiuo metu „Yoopies Lietuva“ kviečia vaikų priežiūros specialistus bei visus savanorius, norinčius padėti, registruoti savo paslaugas: https://www.kartustipresni.com. Prisijunkime prie visos Europos ir skleiskime teigiamą bendruomenės dvasią – šiuo metu labai svarbu išlikti vieningiems, nes tuomet esame stipriausi!

Kamilė Dalšėdaitė, „Yoopies Lietuva“ vadovė, daro išvadą: „Žinoma, ši funkcija yra visiškai neprivaloma, tačiau mes tikimės, kad šis solidarumo ir bendruomenės dvasios judėjimas paskatins pozityvius veiksmus ateinančiomis sunkiomis savaitėmis ir galiausiai užtikrins, jog mūsų sveikatos apsaugos bei kiti būtinieji sektoriai yra palaikomi.“ Vaikų priežiūros paslaugų teikėjai, užsiregistravę „Yoopies“, patiikrinami rankiniu būdu, bei visi savanoriai gaus instrukcijas, kaip išvengti viruso plitimo.