Loading...
Ieškai darbo?

Rask darbą, kuris atitinka tavo poreikius!

Daugiau informacijos

Ar ieškote darbo namuose? Nieko negali būti paprasčiau! Daug šeimų Vilniuje ir visoje Lietuvoje ieško patikimo žmogaus, kuris galėtų padėti jiems kasdieniame gyvenime (vaikų priežiūra, korepetitorių pamokos, namų ruošos darbai, naminių gyvūnų priežiūra, pagalba vyresniems artimiesiems). Prisijunkite prie Yoopies paskyros, peržiūrėkite šalia jūsų namų esančius skelbimus ir raskite idealų darbą.

 • Matyk darbo pasiūlymus Vilniuje bei visoje Lietuvoje

  Matyk darbo pasiūlymus Vilniuje bei visoje Lietuvoje

  Yoopies - tai pirmoji platforma tarp tėvų ir auklių, kuri praplėčia savo pasiūlymų lauką, kad galėtų patenkinti visus šeimos poreikius.
  Yoopies yra daug užsiregistravusių šeimų, kurioms reikalinga auklė: valandinė auklė, auklė pilnu etatu ar tiesiog auklė nakčiai.
  Taip pat tėvai ieško korepetitoriaus savo vaikams, kuris galėtų padėti su namų darbais ar pamokyti groti gitara, pianinu.
  Jei pageidaujate dirbti su suaugusiais ir vyresnio amžiaus žmonėmis, Yoopies reikalingi slaugytojai, kurie galėtų užsiimti slauga namuose, padėtų pagyvenusiems žmonėms kasdienėse užduotyse (skaitymas, vaikščiojimas ir pan.) .
  Taip pat daugeliui šeimų yra reikalinga namų tvarkytoja, valytoja, kuri galėtų sutvarkyti tiek mažus, tiek didelius apartamentus ar ofisus.
  Galiausiai, vis daugiau žmonių neranda sprendimo dėl savo augintinių priežiūros, t.y. šunų vedžiojimo, kačių priežiūros atostogų metu ir pan. Susikurkite nemokamą naminių gyvūnų prižiūrėtojo profilį.

 • Susisiekit su darbdaviais tiesiogiai

  Susisiekit su darbdaviais tiesiogiai

  Darbo paieška „Yoopies“ svetainėje tikrai negalėjo būti paprastesnė! Tiesiog susikurkite nemokamą profilį tuomet įkelkite skelbimą su visa informacija apie save: jūsų paslaugų sritis (auklė, namų tvarkytoja, korepetitorius, naminių gyvūnų prižiūrėtojas, slauge ar slaugytojas), darbo patirtis, kvalifikacija, prieinamumas, kaina... ir tuomet viskas!
  Naudojantis tuo pačiu profiliu galite sukurti kelis skelbimus. Pavyzdžiui, jei savaitgaliais ieškote auklės darbo, o savaitės dienomis siūlote namų tvarkytojos ar matematikos korepetitorės paslaugas, tuomet jums reikia sukurti atskirus skelbimus kiekvienai paslaugai.
  Kiekviena paslauga taipogi skirtoma į siauresnes kategorijas, tad galite rasti darbą, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius. Pavyzdžiui, auklės paslaugos yra skirstomos į valandinės auklės, auklės pilnu etatu, auklės retkarčiais ar paskutinės minutės priežiūros auklės skubos atveju. Naminių gyvūnų prižiūrėtojų darbai skirstomi į kačių priežiūrą, šunų vedžiojimą ir pan. Namų tvarkytojų paslaugos skirtomos į biurų valytojas bei namų tvarkytojas, priklausomai kokias užduotis atlieka. Kad ir kokio darbo ieškote, Yoopies sąrašas neišsemiamas!

 • Dėl atlyginimo tarkitės tiesiogiai su šeima

  Dėl atlyginimo tarkitės tiesiogiai su šeima

  Priešingai nei vaikų priežiūros agentūros bei namų tvarkytojų, mokytojų, ir naminių gyvūnėlių kompanijos, jūs neturite užpildyti jokių dokumentų ir laisvai galite nustatyti savo užmokestį. Jūsų profilyje Yoopies prašo užpildyti lauką su valandiniu įkainiu. Tarifas nustatomos orientacijai, bet galite derėtis tiesiogiai su šeimomis pagal darbo krūvį ir reikalingų valandų skaičių.