Loading...

Korepetitoriai, pasiruošę jums padėti!

Tiek nuotoliniai mokymai, tiek gyvi susitikimai - korepetitoriai, kurie jums padės gilinti žinias ir įsisavinti informaciją.

Daugiau informacijos

Tiek nuotoliniai mokymai, tiek gyvi susitikimai - korepetitoriai, kurie jums padės gilinti žinias ir įsisavinti informaciją. Anglų kalbos korepetitorius, matematikos korepetitorius, biologijos korepetitorius, korepetitorius pradinukams - naršykite po mūsų profilius, pasiruošusių jums padėti dabar!

 • Korepetitoriai pasiekiami vienu mygtuko paspaudimu

  Korepetitoriai pasiekiami vienu mygtuko paspaudimu

  „Yoopies“ tikime, kad niekas nėra per jaunas, kad išmoktų ką nors naujo. Nesvarbu, ar visada norėjote kalbėti kita kalba, įsisavinti muzikos instrumentą ar tiesiog išmokti naujo įgūdžio - esate tinkamoje vietoje! Registracija yra visiškai nemokama ir naudodamiesi patogiu lokacijos įrankiu, galite naršyti po korepetitorius esančius šalia jūsų namų. Galbūt jus domina kalbų mokymasis, kaip anglų kalbos pamokos, rusų kalbos pamokos ar prancūzų kalbos pamokos, o gal muzikos pamokos (gitaros pamokos, pianino pamokos) – čia prasidės jūsų naujo įgūdžio formavimas!
  Galite pasirinkti, ar tai bus nuotolinis mokymas ar gyvai – lengvai rasite korepetitorių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose. Tiesiog sukurkite savo skelbimą ir mes informuosime jūsų poreikius atitinkančius korepetitorius, kurie galės jums padėti. Suradę jus patinkantį korepetitorių, galite susisiekti naudodamiesi mūsų susirašinėjimo paslauga arba pasiskambinti telefonu.

 • Korepetitorius jūsų vaikams

  Korepetitorius jūsų vaikams

  Jūsų vaikui kyla sunkumų mokykloje ir jam/jai reikia pagalbos mokantis ar atliekant namų darbų užduotis? Yoopies galite rasti korepetirius ir mokytojus, kurie yra pasiruošę suteikti jūsų vaikams geriausią įmanomą rezultatą. Yoopies siūlo platų dalykų pasirinkimą: pagalba su namų darbais, geografijos pamokos, anglų kalbos pamokos, matematikos pamokos ir daugelis kitų.
  Reikalingas korepetitorius suaugusiųjų mokymui, kuris padėtų geriau įsisavinti informaciją ar pagilinti tam tikro dalyko žinias? Pradėkite korepetitoriaus paiešką pagal savo poreikius. Sukurkite savo skelbimą, pasirinkite dalyką bei nurodykite tinkamas valandas. Yoopies galėsite išsirinkti korepetitorių pagal rekomendacijas, darbo grafiką, patirtį, kvalifikaciją bei daugelį kitų kriterijų, kurie padės sutrumpinti jūsų paiešką.

 • Jokių papildomų mokesčių!

  Jokių papildomų mokesčių!

  Norime jums padėti sumažinti išlaidas korepetitoriaus paslaugoms užsakyti, tad kaina yra visiškai jūsų bei korepetitoriaus sutarimo klausimas. Priešingai nei agentūros, „Yoopies“ neima komisinių ar agentūrų mokesčių už mūsų paslaugas. Suradę jums patinkantį korepetitorių, galite susisiekti naudodamiesi mūsų susirašinėjimo paslauga arba pasiskambinti telefonu. Nereikia jokių papildomų dokumentų, jokių rūpesčių ir jokio streso: tiesiog susisiekite su pasirinktu korepetitoriumi, suorganizuokite pokalbį ir pradėkite pamokas!
  Būdami „Yoopies“ bendruomenės dalimi, pasinaudokite Yoopies klientų aptarnavimu jums rūpimais klausimais.

Mokymai: rask puikią darbo galimybę!

Pirmyn!