Loading...

Korepetitoriai, pasiruošę jums padėti!

Tiek nuotoliniai mokymai, tiek gyvi susitikimai - korepetitoriai, kurie jums padės gilinti žinias ir įsisavinti informaciją.

Daugiau informacijos

Yoopies leidžia lengvai rasti korepetitorių, kuris ateitų pas jus į namus, siekiant tobulinti kalbas, groti muzikos instrumentu ar tiesiog pasiruošti namų darbams.

 • Rask kompetetingą korepetitorių savo vaikams tik vienu paspaudimu.

  Rask kompetetingą korepetitorių savo vaikams tik vienu paspaudimu.

  Jūsų vaikui kyla sunkumų mokykloje ir jam/jai reikia pagalbos mokantis ar atliekant namų darbų užduotis? Yoopies sukurė paslaugą, kuri pagelbės jums namuose bei padės užtikrinti jūsų vaikų sėkmę.
  Reikalingas korepetitorius? Ekonomikos, filosofijos, istorijos, geografijos, anglų kalbos, matematikos, fizikos, chemijos pamokos. Yoopies siūlo platų dalykų pasirinkimą.
  Kaip dažnai reikalingos pamokos - priklauso nuo jūsų. Galite pasirinkti vakarais, savaitgaliais, retkarčiais, reguliariai ar per mokyklos atostogas.

 • Norite išmokti naują užsienio kalbą ar groti muzikos instrumentu? Yoopies jums turi sprendimą!

  Norite išmokti naują užsienio kalbą ar groti muzikos instrumentu? Yoopies jums turi sprendimą!

  Nesvarbu, ar norite išmokti užsienio kalbą (anglų kalbos pamokos, ispanų, vokiečių), ar groti instrumentu (pianino pamokos, gitaros pamokos ir kt.) - Yoopies jums gali padėti!
  Naršykite po daugybę korepetitorių ir mokytojų pasiūlymų Yoopies svetainėje: nuo matematikos korepetitoriaus iki anglų kalbos mokytojo, gitaros mokytojo ir pan. Matyk korepetitorius visai šalia savo namų!
  Taigi, nieko nelaukite ir sukurkite savo profilį Yoopies svetainėje bei pradėkite korepetitoriaus paieškas!

 • Susisiek su korepetitoriais tiesiogiai.

  Susisiek su korepetitoriais tiesiogiai.

  Kai kalbama apie mokymus, nėra vieno visiems tinkančio sprendimo. Todėl „Yoopies“ taip pat suteikia prieigą prie kitų tėvų atsiliepimų ir rekomendacijų, kurie surado ir pasinaudojo korepetitoriaus paslaugomis per „Yoopies“ platformą.
  „Yoopies“ yra kur kas daugiau nei platforma: tai yra šeimų, padedančių viena kitai, bendruomenė. Naudodamiesi „Facebook“ integracija galite matyti, kas jūsų draugų jau yra rekomendavę korepetitoriaus profilį. Taip pat jums nereikia mokėti jokių agentūros ar komisinių mokesčių. Jūs nustatote kainą tiesiogiai su korepetitoriumi.
  Susisiekimas su mokytojais ir korepetitoriais yra labai paprastas. Tiesiog pasirinkite korepetitoriaus profilį, kuris jus domina, ir susisiekite telefonu arba el. paštu. Koreptitorius jums atsakys, sutarsit ir patvirtinsit...o tuomet jau net nespastebėsit, kaip pradėsit mokytis naujus įgūdžius, kalbą ar groti instrumentu.

Mokymai: rask puikią darbo galimybę!

Pirmyn!