Loading...

Geriausia gyvūnų priežiūra jūsų augintiniui!

Gyvūnų prižiūrėtojai pasiruošę jums padėti! Šunų vedžiojimas ar kačių priežiūra – suraskite gyvūnų auklę savo augintiniais!

Daugiau informacijos

Gyvūnų prižiūrėtojai pasiruošę jums padėti! Šunų vedžiojimas ar kačių priežiūra – suraskite gyvūnų auklę savo augintiniais!

 • Gyvūnų priežiūra visoje Lietuvoje!

  Gyvūnų priežiūra visoje Lietuvoje!

  Išvykstate iš miesto ir neturite kam palikti savo augintinio? Reikia papildomos rankos išvesti šunį pasivaikščioti? Ne bėda. „Yoopies“ galite rasti bet kokio tipo naminių gyvūnėlių prižiūrėtojų, kurie padės su kačių priežiūra, šūnų priežiūra ar šūnų vedžiojimu. Lengvai rasite pagalbą su šūnų vedžiojimu Vilniuje bei kituose miestuose. Su „Yoopies“ jūs galite lengvai pritaikyti paiešką pagal savo poreikius. Sukurkite savo skelbimą, pasirinkite jums reikalingą augintinio priežiūros tipą, norimas užduotis ir reikalingas valandas. Pasirinkite, ar norite, jog jūsų augintinį prižiūrėtų jūsų namuose ar pas prižiūrėtoją. Bet kada ir bet kur raskite gyvūnų prižiūrėtoją, kuris pasirūpins jūsų augintiniu.

 • Patikima gyvūnų priežiūra

  Patikima gyvūnų priežiūra

  Mes žinome, kad gali būti sunku patikėti savo augintinį kam nors kitam. Būtent todėl mūsų patikimose gyvūnų prižiūrėtojų profiliuose pateikiama išsami informacija, įskaitant „Yoopies“ vartotojų atsiliepimus. Taip pat galite lengvai rasti profilius, kuriuos rankiniu būdu patikrina ir patvirtina „Yoopies“ komanda: šalia profilio matysite žymėjima „Patvirtintas profilis“. Atidžiai peržiūrėkite informaciją apie gyvūnų prižiūrėtojus, įskaitant jų patirtį su gyvūnais, pasivaikščiojimų, kuriuos jie gali padaryti per dieną, skaičių, namų dydį ir lauko erdvę.
  Turėdami daugiau nei 50 paieškos kriterijų ir patogų geografinės padėties nustatymo įrankį, įsitikinsite, kad savo augintinį atiduosite į geras rankas!

 • Gyvūnų priežiūra už protingą kainą

  Gyvūnų priežiūra už protingą kainą

  Gyvūnų priežiūros paslaugos kartais gali būti neadekvačiai brangios. Todėl norime jums padėti sumažinti išlaidas bei suteikti galimybę susisiekti su gyvūnų prižiūrėtojais tiesiogiai bei susitarti dėl įkainių, darbo valandų ir kt. Priešingai nei agentūros, „Yoopies“ neima komisinių ar agentūrų mokesčių už mūsų paslaugas. Jūsų matoma kaina yra jūsų mokama kaina. Tad nusistatykite jums prieinamą gyvūnų prižiūrėtojo įkainį ir peržiūrėk profilius, esančius visai šalia tavo namų! Gyvūnų prižiūrėtojų paieška už prieinamą kaina dar nebuvo paprastesnė!

Naminių gyvūnų priežiūra: rask puikią darbo galimybę!

Pirmyn!