Loading...

Geriausia priežiūra jūsų augintiniui!

Peržiūrėk gyvūnų prižiūrėtojų profilius ir išsirink tinkamiausią savo augintiniui.

Daugiau informacijos

„Yoopies“ padeda jums lengvai rasti prižiūrėtoją savo šuniui, katei ar kitam augintiniui.

 • Rask naminių gyvūnų prižiūrėtoją savo šuniui, katei bei kitiems augintiniems Vilniuje bei visoje Lietuvoje.

  Rask naminių gyvūnų prižiūrėtoją savo šuniui, katei bei kitiems augintiniems Vilniuje bei visoje Lietuvoje.

  Paliekate namus atostogoms ir neturite kam palikti savo augintino? „Yoopies“ turi sprendimą prižiūrėti jūsų šunį, katę ar kitą naminį gyvūnėlį. Nesvarbu, ar tai pasivaikščiojimas, ar šuns priežiūra vėlyvą vakarą, „Yoopies“ turi daugybę profilių, prižiūrinčių augintinius, šalia jūsų namų. Naminio augintinio priežiūra gali būti būti jūsų arba kito asmens namuose. Priklauso nuo jūsų, kuris sprendimas jums bus patogesnis.
  Jei jums reikia katės prižiūrėtojo ar šuns prižiūrėtojo skubiai, išvesti pasivaikščioti ar tiesiog apsilankymui jūsų atostogų metu - „Yoopies“ jums turi patikimus profilius.

 • Jūsų draugų rekomenduojami naminių gyvūnų prižiūrėtojai.

  Jūsų draugų rekomenduojami naminių gyvūnų prižiūrėtojai.

  Patikėti prižiūrėti jūsų augintinį nepažįstamajam nėra lengva. Yoopies suteikia prieigą prie kitų augintinių šeimininkų atsiliepimų ir rekomendacijų. „Yoopies“ yra kur kas daugiau nei platforma, tai yra šeimų, padedančių viena kitai, bendruomenė. Su „Facebook“ pagalba galite matyti, kas iš jūsų draugų yra rekomendavę naminių gyvūnų prižiūrėtoją. Visa tai padeda atkurti iš lūpų į lūpas patirtį.
  Naudodami mūsų paslaugas, galite lengviau rasti patikimus žmones. Nereikalingi jokie agentūros ar komisiniai mokesčiai, iš karto susisiekite su profiliais, esančiais jūsų kaiminystėje.

 • Susisiekite tiesiogiai su naminių gyvūnų prižiūrėtojais.

  Susisiekite tiesiogiai su naminių gyvūnų prižiūrėtojais.

  Nėra nieko paprasčiau nei susisiekti su naminių gyvūnų prižiūrėtojais. Ar tai būtų laikina gyvūnų priežiūra išvykus ar šunų vedžiojimas - tiesiog pasirinkite profilį, kuris jus domina, ir susisiekite telefonu arba el. paštu. Jūsų augintiniu bus deramai pasirūpinta ir jis bus laimingas. Nėra ko laukti - prisijunkite prie „Yoopies“!
  „Yoopies“ negauna jokio komisinio ar agentūros mokesčio, o administraciniais procesais puikiai pasirūpina. Tiesiog sukurkite savo profilį keliais paspaudimais ir nurodykite savo poreikius.

Naminių gyvūnų priežiūra: rask puikią darbo galimybę!

Pirmyn!