Loading...
Esi gyvūnų mylėtojas?

Rask naminių gyvūnų priežiūros darbą šalia savo namų!

Daugiau informacijos

Yoopies suteikia galimybę lengvai surasti naminių gyvūnų prižiūrėtoją, kuris gali pasaugoti jūsų šunį, katę ar kitus gyvūnus. Svetainė yra visiškai nemokama ir leidžia ieškoti tarp daugelio kačių ar šunų prižiūrėtojų skelbimų.

 • Raskite naminių gyvūnų prižiūrėtojo darbą tik vienu paspaudimu

  Raskite naminių gyvūnų prižiūrėtojo darbą tik vienu paspaudimu

  Ieškote kaip daugiau užsidirbti? Mėgstate gyvūnus? „Yoopies“ leidžia jums sukurti nemokamą naminių gyvūnų prižiūrėtojo profilį.
  Ar esate laisvas mokyklos atostogų metu? Arba kažkuriuo metu dienoje, vakare ar savaitgaliais? Kad ir kokios yra jūsų galimybės, galite greitai surasti naminių gyvūnų šeimininką, kuris ieško patikimo asmens prižiūrėti šunį , katę ar kitą gyvūnėlį.
  Sukurkite savo profilį vos keliais paspaudimais bei nurodykite savo motyvaciją bei patirtį. Taip pat galite susisiekti su augintinių šeimininkais, esančiais jūsų kaiminystėje, naudodami mūsų paiešką pagal lokaciją.

 • Susisiekit su šūnų savininkais tiesiogiai.

  Susisiekit su šūnų savininkais tiesiogiai.

  Nėra nieko paprasčiau, nei susisiekti su augintinių šeimininkais. Tiesiog pasirinkite jus dominantį profilį ir susisiekite tiesiogine žinute. Nieko nelaukite ir registruokitės „Yoopies“.

 • Naminių gyvūnų prižiūrėtojo darbas, atitinkantis tavo tvarkaraštį.

  Naminių gyvūnų prižiūrėtojo darbas, atitinkantis tavo tvarkaraštį.

  Nesvarbu ar užsiimate šunų vedžiojimu, ar prižiūrite kates Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, nes žmonės ieško gyvūnų priežiūros per visą Lietuvą.
  Tvarkykite už savo profilį, kaip jums patogu. Jei esate nepasiekiamas(-a) trumpesniam ar ilgesniam periodui, galite sustabdyti savo skelbimą tam tikram laikui. Ir vėl atsilaisvinote? Atnaujinkite savo skelbimą tik vienu paspaudimu.