Loading...
Ieškai gyvūnų gyvūnų prižiūrėtojo darbo?

Registruokis nemokamai, peržiūrėk gyvūnų priežiūros darbo pasiūlymus ir susisiek su šeimininkais.

Daugiau informacijos

Registruokis nemokamai, peržiūrėk gyvūnų priežiūros darbo pasiūlymus ir susisiek su šeimininkais. Kačių priežiūra, šuns vedžiojimas bei kita.

 • Surask gyvūnų priežiūros darbą Vilniuje bei visoje Lietuvoje

  Surask gyvūnų priežiūros darbą Vilniuje bei visoje Lietuvoje

  Ieškai gyvūnų prižiūrėtojo darbo? Nepriklausomai ar nori užsiimti šunų priežiūra ar kačių priežiūra, o gal šūnų vedžiojimu Vilniuje ar kituose miestuose – Yoopies lengvai rasite patinkantį gyvūnų priežiūros darbą.
  Naudodamiesi „Yoopies“ galite greitai susisiekti su naminių gyvūnų augintiniais, kuriems reikalinga jūsų pagalba. Registracija ir platformos naudojimas yra visiškai nemokami, tai reiškia, kad galite per kelias minutes savarankiškai reklamuoti savo paslaugas tūkstančiams darbdavių be jokių mokesčių. Peržiūrėkite skelbimus, ieškančius patikimo gyvūnų prižiūrėtojo ar šunų vedžiotojo, ir filtruokite paiešką naudodamiesi patogiu geografinės padėties nustatymo įrankiu, kad galėtumėte peržiūrėti augintinių šeimininkus šalia jūsų namų.

 • Sukurk savo gyvūnų prižiūrėtojo profilį

  Sukurk savo gyvūnų prižiūrėtojo profilį

  Susikurkite savo profilį ir įkelkite gyvūnų auklės skelbimą, kuriame būtų visa išsami informacija apie jus: patirtis, kvalifikacija, kada galite dirbti bei valandinis įkainis. Pasirinkite, kokius gyvūnus norite prižiūrėti: šuo, katė ar kitus gyvūnus ir nurodykite, kokias užduotis galite atlikti: šunų vedžiojimas, šunų priežiūra išvykus, pamatinimas, priežiūra jūsų namuose ar šeimininko namuose bei daugelį kitų. Išsiskirkite iš kitų bei susilaukite didesnio susidomėjimo, įkeldami rekomendacijas iš ankstesnių darbdavių. Taipogi, vėliau suteikus paslaugą nepamirškite paprašyti palikti atsiliepimą jūsų profilyje.
  Pasinaudokite profilio patvirtinimo paslauga, pridėdami jūsų kvalifikaciją pagrindžiančius dokumentus ar pirmosios pagalbos kursų pažymėjimą – tuomet bus užtikrintas jūsų patikimumas ir padidintas matomumas platformoje.

 • Gyvūnų prižiūrėtojo darbas be jokių komisinių ar agentūros mokesčių

  Gyvūnų prižiūrėtojo darbas be jokių komisinių ar agentūros mokesčių

  Susisiekti su darbdaviais galite labai paprastai. Tiesiog peržiūrėkite jus dominančius gyvūnų priežiūros darbo pasiūlymus ir susisiekite naudodamiesi mūsų pranešimų siuntimo funkcija arba skambinkite tiesiogiai nurodytu telefonu! Skirtingai nuo tradicinių agentūrų, „Yoopies“ neima jokio komisinio mokesčio. Pasirinkite dirbti tiek, kiek norite, o jūsų nustatyta kaina yra tiksliai jūsų uždirbta suma. Suteikus gyvūnų priežiūros paslaugas, nepamirškite paprašyti palikti atsiliepimą jūsų profilyje – tai pridės pasitikėjimo kitiems darbdaviams ir gausite daugiau užsakymų.
  Būdami „Yoopies“ bendruomenės dalimi, pasinaudokite mūsų klientų aptarnavimo komandos paslaugomis – mes padėsime jums kiekviename žingsnyje.