Loading...

Vaikų priežiūros paslaugos

Kasdien keičiantis Koronaviruso situacijai, labai tikėtina, kad per ateinančias savaites sveikatos priežiūros darbuotojams teks didelis spaudimas ieškoti vaikų priežiūros sprendimo.

Kasdien keičiantis Koronaviruso (COVID-19) situacijai, labai tikėtina, kad per ateinančias savaites sveikatos priežiūros darbuotojams teks didelis spaudimas ieškoti vaikų priežiūros sprendimo. Net ir ankstyvose pandemijos stadijose slaugytojai ir gydytojai dirba ilgesnes valandas, keičia pareigas ir daro viską, ką gali, kad išvengtų protrūkio. Tuo tarpu dėl uždarytų darželių bei mokyklų, vaikai pasilieka namuose.

Turi auklės, mokytojo, auklėtojo patirtį? Registruokis ir padėk šeimoms, prižiūrint jų vaikus.

Norėdami pradėti šeimų, kurioms reikalinga pagalba, paiešką - įveskite savo miestą puslapio viršuje ir spauskite "Ieškoti!".

Skelbimai

Atnaujinta: 09/04/2020 Retkarčiais
Vilnius

Sveiki teveliai ieškau auklės darbo

Sveiki tėvaliai, esu antro kurso moksleivė ieškau auklės darbo, man už 1mėn sukanka 18m greit turėsiu ir b kategorija! tad papasakosiu truputi apie save esu kruopšti, draugiška, aktyvi, mylinti vaikus, sąžininga,punktuali panele, patirties turėjus su vaikais gan nemažai turiu broli jaunesni 11metų už save su kuriuo praleidau labai daug laiko, esu dirbusi...

Atnaujinta: 11/03/2020 Nepilna darbo diena
Vilnius

Aukle 1metu berniukui

Sveiki, Ieskome aukles 1metu berniukui. Pirmadieniais antradieniais bei treciadieniais 6:30-14:00.Retkarciais reiktu pagalbos savaitgaliais. Vienas is tevu dazniausiai butu namuose(dirbtu is namu),namuose taip pat gyvena suo,svarbu ,kad aukle nebutu alergiska,taciau jis butu uzdarytas kitoje erdveje. Bendrauti pradetume jau dabar, o apsipratus ir susidraugavus...