Loading...

Ieškomi darbuotojai Covid-19 metu

Koronaviruso situacija paveikė daugelio šeimų gyvenimus ir Yoopies ieško auklių korepetitorių, gyvūnų prižiūrėtojų, slaugytojų bei namų tvarkytojų.

Kasdien keičiantis Koronaviruso (COVID-19) situacijai, šiuo metu šeimoms ypatingai reikalinga pagalba namuose prižiūrint vaikus, padedant ruošti pamokas ar tvarkantis namuose. Turi patirties ir ieškai auklės, korepetitoriaus, gyvūnų prižiūrėtojo, slaugytojo ar namų tvarkytojo darbo? Registruokis ir padėk šeimoms!

Norėdami pradėti darbo paiešką, paiešką - įveskite savo miestą puslapio viršuje ir spauskite "Ieškoti!".

Skelbimai

Atnaujinta: 17/05/2020 Nepilna darbo diena
Vilnius

Ieškoma auklė 4m mergaitei

Ieškau auklės 4m mergaitei prižiūrėti karantino metu ir mažiausiai mėnesį po karantino pabaigos, kol mama dirba (nepilna diena). Gerai sutariant galimas ilgalaikis bendradarbiavimas iki mokyklos. Gyvename Vilniaus raj, už Pikeliškių vienkiemyje, nuosavam name su erdviu kiemu. Galimi įvairūs variantai (atvykstat pas mane namo savo/mano mašina, apgyvendinimas).

Atnaujinta: 12/05/2020 Pilna darbo diena
Vilnius

Ieškoma auklė 2m mergytei

Ieškome auklytės pilnu etatu 2 metų amžiaus mergytei. Būtina ankstesnė darbo su vaikais patirtis, pozityvumas, linksmumas bei atsakingumas. Be žalingų įpročių. Tikimės, kad gaminsite mergaitei valgyti, ją lavinsite bei daug laiko praleisite su ja lauke (kieme). Turime nedidelį šuniuką, tad labai svarbu nebijoti ir gyvūnų:) Darbas būtų nuo pirmadienio...