Loading...

Ieškomi darbuotojai Covid-19 metu

Koronaviruso situacija paveikė daugelio šeimų gyvenimus ir Yoopies ieško auklių korepetitorių, gyvūnų prižiūrėtojų, slaugytojų bei namų tvarkytojų.

Kasdien keičiantis Koronaviruso (COVID-19) situacijai, šiuo metu šeimoms ypatingai reikalinga pagalba namuose prižiūrint vaikus, padedant ruošti pamokas ar tvarkantis namuose. Turi patirties ir ieškai auklės, korepetitoriaus, gyvūnų prižiūrėtojo, slaugytojo ar namų tvarkytojo darbo? Registruokis ir padėk šeimoms!

Norėdami pradėti darbo paiešką, paiešką - įveskite savo miestą puslapio viršuje ir spauskite "Ieškoti!".

Skelbimai

Atnaujinta: 09/09/2020 Nepilna darbo diena
Vilnius

Ieskome aukles nepilnai darbo dienai Pilaites rajone

Sveiki. Siuo metu ieskome aukles savo 2.5 sunui Matui. Matas yra nuostabus berniukas, turintis gera humoro jausma, protingas, zingeidus, itin megstantis bedravima vaikas. Dirbti reiketu ne pilna darbo diena, nuo 7.30 iki 12-12.30, jeigu butu poreikis, galima butu derinti ir del pilnos darbo dienos abipusiu susitarimu. Ieskome aukles ilgam laikotarpiui....

Atnaujinta: 09/09/2020 Nepilna darbo diena
Vilnius

Ieškom valandinės auklės 10 mėnesių kūdikiui

Darbo pobūdis: reiktų mūsų namuose (Pilaitėje) padėti man prižiūrėti 10 mėnesių mažylę, o esant reikalui užsiimti ir su 7 metų mergina. Galvoju nuo 10 val iki 17 val kokius 3 kartus per savaitę. Kaina ir savaitės dienas suderinsime. Identiško darbo patirtis ir vaiko amžiaus tarpsnių ypatumų išmanymas būtų didelis privalumas.

Atnaujinta: 07/09/2020 Pilna darbo diena
Vilnius

Reikalinga maloni auklytė 2 mėn kūdikiui

Sveiki, aš esu mama ir auginu 2 mėn kūdikį. Ieškau mylinčios vaikus auklytės, kuri pagelbėtų man namuose nuo 8 iki 17 val. Kol kas didžiąją laiko dalį lėliukas miega, todėl norėčiau pagalbos ir maisto pasigaminime ir šiek tiek namų ruošoje. Tuo tarpu aš pati dirbčiau kitame kambaryje. Pagalba bus reikalinga 2 metus. Dėl atlygio susitarsime tikrai.