Loading...

Ieškomi darbuotojai Covid-19 metu

Koronaviruso situacija paveikė daugelio šeimų gyvenimus ir Yoopies ieško auklių korepetitorių, gyvūnų prižiūrėtojų, slaugytojų bei namų tvarkytojų.

Kasdien keičiantis Koronaviruso (COVID-19) situacijai, šiuo metu šeimoms ypatingai reikalinga pagalba namuose prižiūrint vaikus, padedant ruošti pamokas ar tvarkantis namuose. Turi patirties ir ieškai auklės, korepetitoriaus, gyvūnų prižiūrėtojo, slaugytojo ar namų tvarkytojo darbo? Registruokis ir padėk šeimoms!

Norėdami pradėti darbo paiešką, paiešką - įveskite savo miestą puslapio viršuje ir spauskite "Ieškoti!".

Skelbimai

Atnaujinta: 29/04/2019 Retkarčiais
Paryžius

Test dsfstes

Pavyzdys: Sveiki, Mes esame dviejų 5 ir 7 metų vaikų tėvai. Mes ieškome patikimo asmens 3 dienas per savaitę (pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį), kuris galėtų paimti mūsų vaikus iš mokyklos 16 val., parvesti namo (pažaisti lauke, jei geras oras), pavalgdinti ir palaukti kol grįšime iš darbų 19 val. Dėkui iš anksto, (Mažiausiai 30 simbolių)

Atnaujinta: 06/04/2019 Pilna darbo diena
Mastaičiai

Auklyte!

Sveiki, Nuo rugsėjo pirmos dienos bus reikalinga auklytė kiekvienai dienai mūsų mergytei 2metukų jau bus tuo metu. Atsikraustysime į Kauną metams laiko, kol pabaigsiu policijos mokyklą. Tėtis važinėja į užsienį, todėl didžiąją dalį laiko būname be jo. Turime šunelį, vidutinio dydžio, tai, geriausias dukrytės draugas. Tikimės nuoširdžios, atsakingos...