Loading...
Ieškai slaugytojos darbo?

Registruokis nemokamai, peržiūrėk slaugos darbo pasiūlymus ir susisiek su darbdaviais dėl jų artimųjų slaugos namuose. Jokių papildomų mokesčių!

Daugiau informacijos

Ieškai slaugytojos darbo šalia savo namų? Registruokis nemokamai, peržiūrėk slaugos darbo pasiūlymus ir susisiek su darbdaviais dėl jų artimųjų slaugos namuose. Jokių papildomų mokesčių!

 • Surask slaugytojos darbą Vilniuje bei kituose miestuose

  Surask slaugytojos darbą Vilniuje bei kituose miestuose

  Ieškai slaugytojos darbo Lietuvoje? Padėk vyresnio amžiaus žmonėms bei jų artimiesiems, pasirūpindamas jų slauga. Nepriklausomai, ar ieškote slaugytojos padėjėjos darbo ar slaugytojos darbo pilnu etatu - Yoopies lengvai rasite jums tinkantį darbą.
  Naudodamiesi „Yoopies“ galite greitai susisiekti su vyresnio amžiaus žmonių artimaisiais, kuriems reikalinga jūsų pagalba. Registracija ir platformos naudojimas yra visiškai nemokami, tai reiškia, kad galite per kelias minutes savarankiškai reklamuoti savo paslaugas tūkstančiams darbdavių be jokių mokesčių. Peržiūrėkite slaugos darbo skelbimus, kurie siūlo ligonio slaugą namuose, senelių priežiūrą namuose, senų žmonių slaugą bei kt. ir filtruokite paiešką naudodamiesi patogiu geografinės padėties nustatymo įrankiu, kad galėtumėte peržiūrėti slaugytojos darbo pasiūlymus šalia savo namų.

 • Sukurk savo slaugytojo darbo profilį

  Sukurk savo slaugytojo darbo profilį

  Susikurkite savo profilį ir įkelkite slaugytojo skelbimą, kuriame būtų visa išsami informacija apie jus: patirtis, kvalifikacija, kada galite dirbti bei valandinis įkainis. Pasirinkite, kokias paslaugas siulote: slauga namuose, lydėjimas pas gydytojus, prausimas bei kt. Skiltyje „Apie tave“ nurodyk, kokia jūsų patirtis, pvz. neįgaliųjų priežiūra, sergančių diabetu priežiūra bei kt. Išsiskirkite iš kitų bei susilaukite didesnio susidomėjimo, įkeldami rekomendacijas iš ankstesnių darbdavių. Taipogi, vėliau suteikus paslaugą nepamirškite paprašyti palikti atsiliepimą jūsų profilyje.
  Pasinaudokite profilio patvirtinimo paslauga, pridėdami jūsų kvalifikaciją pagrindžiančius dokumentus ar pirmosios pagalbos kursų pažymėjimą – tuomet bus užtikrintas jūsų patikimumas ir padidintas matomumas platformoje.

 • Slaugytojo darbas be jokių komisinių ar agentūros mokesčių

  Slaugytojo darbas be jokių komisinių ar agentūros mokesčių

  Susisiekti su darbdaviais galite labai paprastai. Tiesiog peržiūrėkite jus dominančius slaugytojo darbo pasiūlymus ir susisiekite naudodamiesi mūsų pranešimų siuntimo funkcija arba skambinkite tiesiogiai nurodytu telefonu! Skirtingai nuo tradicinių agentūrų, „Yoopies“ neima jokio komisinio mokesčio. Pasirinkite dirbti tiek, kiek norite, o jūsų nustatyta kaina yra tiksliai jūsų uždirbta suma. Suteikus slaugymo paslaugas, nepamirškite paprašyti palikti atsiliepimą jūsų profilyje – tai pridės pasitikėjimo kitiems darbdaviams ir gausite daugiau užsakymų.
  Būdami „Yoopies“ bendruomenės dalimi, pasinaudokite mūsų klientų aptarnavimo komandos paslaugomis – mes padėsime jums kiekviename žingsnyje.