Loading...

Rask auklę savo vaikams, tai visai paprasta!

Ieškok geriausios vaikų priežiūros ir rezervuok internetu.

Daugiau informacijos

Nepriklausomai nuo to, kokios vaikų priežiūros ieškote - čia galite lengvai rasti įvairių auklių pasiūlymus. Tiesiog prisijunkite prie savo „Yoopies“ paskyros, tada naršykite po šimtus auklių profilius, esančius visa šalia jūsų namų: valandinės auklės, auklės nakčiai, auklės skubiai, auklės retkarčiais, auklės pilnu etatu... Sąrašas neišsemiamas!

 • Raskite aukles Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje

  Raskite aukles Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje

  Naudojantis mūsų daugiakriterine paieška, labai paprasta susirasti tinkamą auklę jūsų vietovėje. Paieška remiasi auklės atstumu nuo jūsų namų, tvarkaraščiu, patirtimi, kalbomis bei kvalifikacija. Taip pat galite peržiūrėti jų profilius bei matyti kitų tėvų atsiliepimus. Paspaudus ant „Facebook“ nuorodos, galėsite matyti savo draugų rekomendacijas.

 • <a href="https://yoopies.fr/nounou">Auklės paieška</a> - „Yoopies“ jums turi puikų sprendimą

  Auklės paieška - „Yoopies“ jums turi puikų sprendimą

  „Yoopies“ teikia visapusišką vaikų priežiūros paslaugą: suraskite auklę, užrezervuokite ir atsiskaitykite su aukle per „Yoopies“ platformą. Nėra jokių agentūrų mokesčių ar paslėptų išlaidų - auklė nustato savo kainą, o jūs mokate jas tiesiogiai.
  Nesvarbu, ar auklė siūlo paslaugas retkarčiais vaikų priežiūros paslaugas, ne visą darbo dieną ar visą darbo dieną - visos auklės nurodys, kada tiksliai jos gali dirbti. Šią informaciją galite rasti auklės profilio puslapyje, kartu su kitų tėvų atsiliepimais ir rekomendacijomis. Todėl viskas yra visiškai patikima: vaikų priežiūros išlaidos, vaikų priežiūros valandos bei lengvai galite palikti atsiliepimą apie auklę jos profilyje, kad kiti tėvai galėtų matyti ir konsultuotis.

 • Auklės paslaugos - patikimos ir lengvai prieinamos

  Auklės paslaugos - patikimos ir lengvai prieinamos

  Yoopies yra daug daugiau nei vaikų priežiūros svetainė - jūs taip pat galite matyti jūsų draugų rekomenduojamas aukles.
  „Facebook“ integracijos dėka galite pamatyti, kurie iš jūsų draugų jau yra palikę atsiliepimą apie auklę, gyvenančią netoliese jūsų namų. Dėka atsiliepimų internetu, tėvų paliekamų įvertinimų bei komentarų, auklės kvalifikacijos, profilio nuotraukų ir „Facebook“ nuorodos, Yoopies suteikė naują prasmę tradiciniam iš lūpų į lūpas išsireiškimui.
  Mes siekiame kurti tvirtą ir patikimą socialinį tinklą, nes suprantame, kad negalite patikėti savo vaikų priežiūros bet kuriam asmeniui, o tiesiog įkelti skelbimai neatskleidžia jų patikimumo.

Vaikų priežiūra: rask puikią darbo galimybę!

Pirmyn!