Loading...

Ieškai auklės, kuri pasirūpins tavo vaikais?

Peržiūrėk auklių profilius, atitinkančius jūsų poreikius. Matyk aukles šalia savo namų.

Daugiau informacijos

Nepriklausomai, kokios vaikų priežiūros ieškote - čia galite lengvai rasti įvairių auklių pasiūlymus. Tiesiog prisijunkite prie „Yoopies“, naršykite po šimtus auklių profilius bei matykite aukles, esančias šalia jūsų namų: valandinė auklė, auklė nakčiai, auklė skubiai, auklės retkarčiais, auklės pilnu etatu... Raskite jums tinkamiausią auklę!

 • Vos keliais paspaudimais raskite vaikų priežiūros paslaugas: superauklės pasiruošusios padėti!

  Vos keliais paspaudimais raskite vaikų priežiūros paslaugas: superauklės pasiruošusios padėti!

  Ieškai auklės reguliariai priežiūrai, o gal valandinės auklės? „Yoopies“ galite rasti bet kokio tipo vaikų priežiūros paslaugas bet kuriuo metu. Nepriklausomai, ar reikalinga auklė Vilniuje, o gal ieškai auklės Kaune, „Yoopies“ rasite savo auklę, o mes esame čia, kad padėtume jums kiekviename žingsnyje.
  Individualizuokite auklės paiešką pagal savo poreikius. Sukurkite savo skelbimą, pasirinkite reikiamą vaikų priežiūros tipą, nurodykite darbo valandas ir ieškokite aukės. Yoopies galite ieškoti auklės pagal rekomendacijas, darbo grafiką, patirtį, kvalifikaciją bei daugelį kitų kriterijų, kurie padės sutrumpinti jūsų paiešką. Jeigu jums reikalinga auklė angliškai, o gal ieškote auklės su patirtimi prižiūrint kūdikius – visa tai galėsite nurodyti savo paieškoje. Yoopies komanda rankiniu būdu patikrina kiekvieną profilį, o auklių profiliai su patvirtintais tapatybės ir kitais dokumentais turi žymėjimą “Patvirtintas profilis”.

 • Kreipkitės į netoliese esančias aukles

  Kreipkitės į netoliese esančias aukles

  Registracija yra visiškai nemokama bei naudodamiesi patogiu lokacijos nustatymo įrankiu, galėsite matyti auklių bei valandinių auklių profilius šalia jūsų namų. Jums įkėlus skelbimą, pranešime auklėms, gyvenančioms šalia jūsų, apie jūsų poreikius. Jeigu jums prireiks skubios pagalbos, išsiųsime SMS žinutę šalia esančios savo paslaugas siūlančioms auklėms, kad padėtume jums greitai ką nors surasti. Ieškai auklės Vilniuje, auklės Kaune ar auklės Klaipėdoje - surasite reikalingą pagalbą.
  Suradę geriausią vaikų priežiūros paslaugų teikėją, galite susisiekti naudodamiesi mūsų susirašinėjimo paslauga arba pasiskambinti telefonu. Nereikia jokių papildomų dokumentų, jokių rūpesčių ir jokio streso: tiesiog susisiekite su pasirinktu darbuotoju, suorganizuokite pokalbį ir viskas!

 • Jokių agentūrinių ar komisinių mokesčių

  Jokių agentūrinių ar komisinių mokesčių

  Skirtingai nuo tradicinių agentūrų, „Yoopies“ neima komisinių ar agentūrų mokesčių už mūsų paslaugas. Mes esame čia, kad padėtume jums surasti reikalingą pagalbą bei galėtumėt tvarkyti savo poreikius bei mokėjimus vienoje internetinėje platformoje. Dalinamės mūsų patarimais, kad galėtumėt užtikrintai ieškoti, užsakyti paslaugas bei atlikti mokėjimus internetu. Yoopies neturime jokių užslėptų mokesčių, auklės pačios nustato savo įkainius.
  Išsirinkus auklę, nurodykite darbo valandas, spauskite užsakyti ir sistema paskaičiuos išlaidas, pritaikius paslaugų teikėjo nustatytą valandinį įkainį. Suprantame, jog ne visada viskas gaunasi, kaip planuota, tad mokėjimas bus atliekamas automatiškai po paslaugos suteikimo, suteikiant jums galimybe pakoreguoti faktiškai išdirbtas valandas. Kas mėnesį atsiųsime jums jūsų darbuotojo suplanuotų darbo valandų apžvalgą, kad galėtumėt atlikti koregavimus.

Vaikų priežiūra: rask puikią darbo galimybę!

Pirmyn!