Loading...
Surask auklės darbą paprastai ir greitai!

Ieškai auklės darbo? Peržiūrėk įvairius auklės darbo pasiūlymus, atitinkančius jūsų poreikius.

Daugiau informacijos

Ieškai auklės darbo šalia savo namų? Valandinės auklės darbas, auklės darbas pilnu etatu ar puse etato – čia surasi darbą, atitinkantį tavo poreikius.

 • Rask auklės darbą Vilniuje bei visoje Lietuvoje

  Rask auklės darbą Vilniuje bei visoje Lietuvoje

  Ieškai auklės darbo? Nesvarbu, ar esate studentas, ieškantis šiek tiek papildomų pinigų, ar vaikų priežiūros specialistas, mes padėsime greitai susirasti darbą aukle.
  Naudodamiesi „Yoopies“ galite greitai ir be vargo surasti šeimą, kuriai reikalinga auklės pagalba. Registracija ir platformos naudojimas yra visiškai nemokami, tai reiškia, kad galite per kelias minutes savarankiškai reklamuoti savo paslaugas tūkstančiams darbdavių be jokių mokesčių. Pasirinkite kokią vaikų priežiūrą siūlote: valandinės auklės, reguliari priežiūros pilnu etatu ar tik pasiimti vaikus iš darželio/mokyklos ir filtruokite paiešką naudodamiesi patogiu geografinės padėties nustatymo įrankiu, kad galėtumėte peržiūrėti darbdavius ​​šalia jūsų namų. Auklės darbas Vilniuje, auklės darbas Kaune, auklės darbas Klaipėdoje!

 • Sukurk savo asmeninį auklės darbo profilį

  Sukurk savo asmeninį auklės darbo profilį

  Susikurkite savo profilį ir įkelkite auklės skelbimą, kuriame būtų visa išsami informacija apie jus: patirtis, kvalifikacija, kada galite dirbti bei valandinis įkainis. Išsiskirkite iš kitų bei susilaukite didesnio darbdavių susidomėjimo, įkeldami rekomendacijas iš ankstesnių darbdavių. Taipogi, vėliau suteikus paslaugą nepamirškite paprašyti palikti atsiliepimą jūsų profilyje.
  Dėka daugiau nei 50 skirtingų filtravimo kriterijų, lengvai suraskite darbdavius, kuriems reikia jūsų pagalbos. Jums įkėlus skelbimą, būtinai pranešime darbdaviams esantiems šalia jūsų apie jūsų siūlomas paslaugas. Jeigu pasirinksite paskutinės minutės priežiūrą, atsiųsime jums SMS žinutę, kai šalia jūsų esantis darbdavys ieškos skubios pagalbos, kad galėtumėt greitai sureaguoti bei suteikti auklės paslaugas. Pasinaudokite profilio patvirtinimo paslauga, pridėdami jūsų kvalifikaciją pagrindžiančius dokumentus ar pirmosios pagalbos kursų pažymėjimą – tuomet bus užtikrintas jūsų patikimumas ir padidintas matomumas platformoje.

 • Tvarkykite savo auklės darbus vienoje internetinėje erdvėje

  Tvarkykite savo auklės darbus vienoje internetinėje erdvėje

  Susisiekti su šeimomis yra labai paprasta. Tiesiog peržiūrėkite jus dominančius darbo pasiūlymus ir susisiekite su darbdaviais naudodamiesi mūsų pranešimų siuntimo funkcija ar susisiekite tiesiogiai telefonu. Pasirinkite, ar norite gauti užsakymus mūsų platformoje bei momentinius mokėjimus tiesiai į savo banko sąskaitą. Skirtingai nuo agentūrų, „Yoopies“ neima jokio komisinio mokesčio. Pasirinkite dirbti tiek, kiek norite, o jūsų nustatyta kaina yra tiksliai jūsų uždirbta suma. Suteikus auklės paslaugas, nepamirškite paprašyti šeimos palikti atsiliepimą jūsų profilyje – tai pridės pasitikėjimo kitiems darbdaviams ir gausite daugiau užsakymų.
  Būdami „Yoopies“ bendruomenės dalimi, jūs taip pat galite naudotis mūsų klientų aptarnavimo komandos paslaugomis bei turite prieigą prie „Yoopies“ patarimų auklėms: kaip pasiruošti auklės darbui, žaidimai ir veikla su vaikais, kaip išsiimti individualią veiklą pagal pažymą, sutarties sudarymas su šeima ir kt. Pasinaudokite visais mūsų patarimais, kurie padės jums labai lengvai ir greitai tapti superaukle!