Loading...
Ieškai auklės darbo?

Peržiūrėk skelbimus ir matyk šeimas šalia savo namų!

Daugiau informacijos

„Yoopies“ palengvina jūsų auklės darbo paieškas. Svetainė yra visiškai nemokama ir leidžia jums peržiūrėti daugiau nei 5 289 vaikų priežiūros darbo pasiūlymų šalia jūsų namų. Be to, dėka Yoopies, kiekvieną mėnesį auklės gali laimėti dovanas.

 • Rask auklės darbą visoje Lietuvoje

  Rask auklės darbą visoje Lietuvoje

  Ar ieškote auklės darbo? Auklės darbas Vilniuje, auklės darbas Kaune, auklės darbo Klaipėdoje bei per visą Lietuvą. Su „Yoopies“ galėsite užpildyti savo profilį, įtraukiant savo tvarkaraštį, kvalifikaciją ir patirtį, kad galėtumėte greitai surasti jums tinkamą darbą! Galėsite pasirinkti vaikų priežiūrą vakarais, visą dieną, retkarčiais, per naktį, pasiimti vaiku iš mokyklos ir pan. Mūsų platformoje galite lengvai rasti šeimą, atitinkančią jūsų galimybes! Rekomenduojame peržiūrėti ir atsakyti į kuo daugiau šeimos profilių (daugiau nei 5 289 darbo pasiūlymų). Nepamirškite įtraukti kuo daugiau informacijos apie savo patirtį, kvalifikaciją ir kitą svarbią informaciją. Taip pat galite įtraukti savo diplomus/pažymėjimus, kalbas, pirmosios pagalbos kursus ir pan.

 • Pasikalbėk su šeima ir nustatyk savo įkainius

  Pasikalbėk su šeima ir nustatyk savo įkainius

  Priešingai nei auklių agentūros, „Yoopies“ neima jokio mokesčio tarp auklių ir tėvų. Auklė pati nusprendžia ir tariasi su šeima dėl atlyginimo. „Yoopies“ paprasčiausiai paprašo jūsų nurodyti savo minimalią valandos kainą kaip valandinė auklė arba mėnesinį atlyginimą kaip auklė dirbanti pilnu etatu. Tai leidžia tėvams ieškoti auklės su konkrečiais atlyginimų kriterijais. Jei esate valandinė auklė Vilniuje - nurodykite tai savo profilyje, kad susilauktumėt daugiau jums tinkančių pasiūlymų. Peržiūrėkite mūsų DUK (Dažniausiai užduodami klausimai), kad sužinotumėte apie įprastas minimalias kainas ar dabartinį auklės atlyginimą. Kad padidintumėte savo galimybes įsidarbinti, patariame pasirinkti „Yoopies“ profilio patvirtinimo galimybę. Tuomet mes patikriname jūsų adresą ir telefono numerį, jūsų tapatybę ir diplomus, kad galėtume pridėti etiketę prie jūsų profilio: „Patvirtintas Profilis“.

 • Rask vaikų priežiūros pasiūlymą, kuris atitiktų tavo tvarkaraštį

  Rask vaikų priežiūros pasiūlymą, kuris atitiktų tavo tvarkaraštį

  Nesvarbu, ar jūs esate auklė Vilniuje, auklė Kaune, auklė Klaipėdoje, „Yoopies“ padės jums susirasti auklės darbą. „Yoopies“ yra daugybė tėvų profilių, kuriems reikalinga auklė. Mes siūlome jums nemokamą platformą, kuri padės jums susirasti darbą! Kuo labiau užpildysite savo profilį, tuo daugiau uždirbsite taškų, kuriuos kiekvieną mėnesį galite laimėti. Jūs turite tris galimybes užsidirbti taškų: pakvieskite savo draugus, pažįstamus, prižiūrinčius vaikus, prisijungti prie „Yoopies“, paprašykite šeimos, kuriai jau dirbote, kad įvertintų jūsų profilį bei atnaujinkite savo tvarkaraštį, kada galite dirbti kuo įmanoma dažniau. Jei radote auklės darbą, atnaujinkite savo kalendorių, pažymėdami, kad esate užimtas(-a). Jau 4000 auklių pasitiki ir naudoja „Yoopies“. Taigi nelaukite ir užsiregistruokite „Yoopies“, kad galėtumėte greitai rasti vaikų priežiūros darbą šalia savo namų.