Loading...

Apie Yoopies

Kas yra Yoopies?

Yoopies yra skaitmeninė namų priežiūros platforma, palengvinanti susisiekimą tarp šeimų ir paslaugų teikėjų. Esame 3 milijonai vartotojų (ir dar skaičiuojame!) bendruomenė visoje Europoje, kurios bendras tikslas: supaprastinti ir demokratizuoti namų priežiūros paslaugų prieinamumą! 👇

yoopies vertybės

Kaip mes veikiame?

„Yoopies“ yra unikali įvairių paslaugų platforma, padedanti namuose nuo A iki Z. „Yoopies“ padeda savo vartotojams rasti idealų asmenį, kuris galės padėti su vaikų priežiūra, namų tvarkymu, guvūnų priežiūrą, pamokomis ar vyresnio amžiaus žmonių slaugymu.

Dėka mūsų bendruomenės bei atsiliepimų sistemos, „Yoopies“ leidžia šeimoms išsirinkti patikimą paslaugų teikėją bei palengvina darbo paieškas tiems, kurie nori suteikti savo paslaugas per platformą.

„Yoopies“ taip pat siūlo korporacinį pasiūlymą „YoopiesAtWork“, kuris padeda įmonėms subalansuoti asmeninį ir profesinį darbuotojų gyvenimą. Mūsų novatorišką darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros sprendimą dabar turi daugiau nei 100 kompanijų.

2012 m. Benjamin Suchar įkvėptas savo patirties, mėginant surasti vaikų priežiūros paslaugas savo šeimai, sukūrė „Yoopies“. Bendradarbiaudamas su savo drauge, tinklaraštininke ir keturių vaikų mama Jessica Cymerman, pora atidarė „Yoopies“ - platformą, skirtą padėti tėvams susisiekti su patikimomis auklėmis, išvengiant brangių agentūros mokesčių. Yoopies netrukus pasiūlė kitas namų priežiūros paslaugas ir tapo viena sėkmingiausių tokio tipo daugiafunkcinių paslaugų platformų.

Dabar mus galite rasti 19 šalių ir esame įsipareigoję palengvinti ir supaprastinti vaikų priežiūros, namų tvarkymo, gyvūnų priežiūros, mokymų bei vyresnio amžiaus žmonių priežiūros paslaugų apklausą bei pasiūlą.

Raskite mus visame pasaulyje👇

2019 m. Liepą „Yoopies“ įsigijo startuolį HelperChoice - pirmąją socialiai veikiančią bendrovę, skirtą įdarbinimo ir prekybos žmonėmis mokesčiams panaikinti priverstinio darbo tikslais. Nuo to laiko „Yoopies“ išplėtė savo veiklą visoje Azijoje ir Viduriniuose Rytuose, vykdydama socialinę misiją: išnaikinti šiuolaikinę vergiją ir pasitelkti technologijas, kurios pakeitų įdarbinimo agentūrų pramonę.

„Yoopies“ suprantame, kad tėvams ypatingai svarbus patikimumas ir norite aukštos kokybės priežiūros savo šeimai. Ieškantiems darbo, suprantame, kad norite surasti jūsų galimybes bei pašaukimą atitinkantį darbą Yoopies yra čia, kad padėtų jums kiekviename žingsnyje!

Prisijunk prie Yoopies!