Loading...

Slauga namuose

Raskite patikimą senelių priežiūrą: vyresnio amžiaus žmonių slauga ar liginio slauga namuose – Yoopies rasite geriausią priežiūrą savo artimiesiems.

Daugiau informacijos

Raskite patikimą senelių priežiūrą: vyresnio amžiaus žmonių slauga ar liginio slauga namuose – Yoopies rasite geriausią priežiūrą savo artimiesiems.

 • Raskite senelių priežiūrą Lietuvoje

  Raskite senelių priežiūrą Lietuvoje

  Ar kuriam nors iš jūsų šeimos narių reikia pagalbos, bet jūs nežinote, kaip surasti jiems reikalingą slaugą namuose? Nesvarbu, ar jums reikalinga priežiūra naktį, vienkartinė ar nuolatinė senyvo amžiaus žmonių priežiūra, mes esame čia, kad padėtume jums kiekviename žingsnyje, kad užtikrintumėte, jog priimate jums tinkamą sprendimą. Yoopies galite lengvai rasti slaugą namuose Vilniuje bei kituose miestuose. Sukurkite savo skelbimą, pasirinkite reikalingos pagalbos tipą, kokias užduotis reikės atlikti bei nurodykite darbo valandas. Su patogiu geografinės padėties nustatymo įrankiu raskite šalia jūsų slaugytojus. Susisiekite su slaugytojais, naudodamiesi mūsų pranešimų funkcija arba telefonu, organizuokite interviu ir susitikite su potencialiais slaugytojais!

 • Patikima slauga namuose

  Patikima slauga namuose

  Visoje Lietuvoje slaugymas namuose tampa vis dažnesnė ir populiaresne globos namų alternatyva. Turėdami slaugytojus, jūsų artimieji galės likti namuose ir išsaugoti savarankiškumą, naudodamiesi reikalinga slaugytojų priežiūra. Mes žinome, kad tai gali būti sunkus sprendimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų artimieji yra gerose rankose. Būtent todėl mūsų patikimose slaugytojų profiliuose pateikiama išsami informacija, įskaitant „Yoopies“ vartotojų atsiliepimus. Taip pat galite lengvai rasti profilius, kuriuos rankiniu būdu patikrina ir patvirtina „Yoopies“ komanda: šalia profilio matysite žymėjima „Patvirtintas profilis“. Atidžiai peržiūrėkite informaciją apie slaugytojus, įskaitant jų patirtį, rekomendacijas ir įgūdžius.

 • Slaugymas namuose už protingą kainą

  Slaugymas namuose už protingą kainą

  Mes tikime, kiekvienas turėtų turėti galimybę gauti aukštos kokybės senelių priežiūrą. Todėl norime jums padėti sumažinti išlaidas bei suteikti galimybę susisiekti su slaugytojais tiesiogiai ir susitarti dėl įkainių, darbo valandų ir kt. Priešingai nei agentūros, „Yoopies“ neima komisinių ar agentūrų mokesčių už mūsų paslaugas. Jūsų matoma kaina yra jūsų mokama kaina. Tad nusistatykite jums prieinamą slaugytojo namuose įkainį ir peržiūrėk profilius, esančius visai šalia jūsų namų! Slaugytojų paieška už prieinamą kaina dar nebuvo paprastesnė!

Slauga: rask puikią darbo galimybę!

Pirmyn!