Loading...

Suraskite patikimą slaugytoją!

Patikima priežiūra vyresnio amžiaus ar specialiųjų poreikių turintiems žmonėms.

Daugiau informacijos

Ieškok patikimo slaugytojo, globėjo, slaugės į savo namus. Pagalba jūsų vyresnio amžiaus artimisiems ar specialiųjų poreikių turintiems.

 • Raskite geriausią globą savo tėvams ir artimiesiems.

  Raskite geriausią globą savo tėvams ir artimiesiems.

  Vienam iš jūsų šeimos narių reikalinga pagalba ir jūs neturite tam pakankamai laiko?„Yoopies“ padės surasti žmogų, kuris pasirūpins už jus.
  Tiesiog sukurkite „Yoopies“ paskyrą ir nurodykite savo poreikius. Galite rasti įvairiausių tipų profilius: slaugytojas, slauga ir globa namuose, globėjas - „Yoopies“ rasite patikimą pagalbą.

 • Surask slaugytoją Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

  Surask slaugytoją Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

  Globa ir slauga namuose tampa vis dažnesne alternatyva senelių, globos namams. Su privačiais slaugytojais jūsų artimieji galės pasilikti namuose bei išlaikyti savo savarankiškumą ir laisvę, bet tuo pačiu susilaukiant reikiamos pagalbos. Šiuo metu „Yoopies“ yra užsiregistravusių daugybė slaugytojų. Taigi, reikalinga slaugė? Registruokis „Yoopies“ ir artimųjų slauga namuose taps lengvai prieinama. Tai puiki alternatyva slaugos namams.

 • Slauga namuose be jokių agenturos ar komisinių mokesčių.

  Slauga namuose be jokių agenturos ar komisinių mokesčių.

  Priešingai nei tradiciniai slaugos namai ar priežiūros centrai, „Yoopies“ neima jokių mokesčių. Mes padėsime jums sutaupyti jūsų išlaidas, kadangi suvedame jus su slaugytojais, slaugėmis be jokio mokesčio, o kainą sutariate tiesiogiai.
  „Yoopies“ suteikia jums prieiga prie slaugytojų, globėjų ir socialinių darbuotojų atsiliepimų ir rekomendacijų iš jų buvusių darbdavių. „Yoopies“ yra kur kas daugiau nei platforma, tai yra šeimų, padedančių viena kitai, bendruomenė. Naudodami „Facebook“ galite matyti, kas jūsų draugų rate jau rekomendavo slaugytojo, globėjo profilį. Visa tai padeda atkurti iš lūpų į lūpas patirtį.
  Susisiekimas su slaugytojais yra labai paprastas. Tiesiog pasirinkite profilį, kuris jus domina, ir susisiekite telefonu arba el. paštu. Tuomet jam/jai bus išsiųstas el. laiškas, kuriame bus pranešta, kad jūsų žinutė laukia atsakymo „Yoopies“ svetainėje.

Slauga: rask puikią darbo galimybę!

Pirmyn!