Loading...

Namų tvarkytojos pagal jūsų poreikius!

Ieškai namų tvarkytojos generaliniam namų valymui, o gal periodiniam namų tvarkymui? Surask tavo poreikius atitinkančią namų tvarkytoją pagal kainą, patirtį, rekomendacijas vos keliais paspaudimais!

Daugiau informacijos

Ieškai namų tvarkytojos, o gal ofiso valymo paslaugų? Surask tavo poreikius atitinkančią namų tvarkytoją pagal kainą, patirtį, rekomendacijas vos keliais paspaudimais!

 • Namų tvarkymas, kad jūsų namai atrodytų nepaprastai švarūs!

  Namų tvarkymas, kad jūsų namai atrodytų nepaprastai švarūs!

  Reikalinga namų tvarkytoja? Jei neturite laiko sutvarkyti savo namų - leiskite mums jums padėti. Registracija yra visiškai nemokama, o kiekvienas namų tvarkytojos profilis yra patikrinamas mūsų komandos. Sukurkite savo skelbimą, pasirinkite reikalingą namų tvarkymo paslaugos tipą, norimas užduotis ir reikalingas valandas. Namų tvarkytojos pasiūlys jums savo paslaugos, o taip pat galėsite ir patys ieškoti, nustačius jums tinkamą kainą, patirtį bei kitus kriterijus – jums bus parinkti tinkamiausi namų tvarkytojų profiliai. Namų tvarkymas taps paskutiniu jūsų rūpesčiu!

 • Ofisų valymas

  Ofisų valymas

  Tvarkinga darbo vieta padidina produktyvumą, prisideda prie darbuotojų gerovės ir sukuria puikų pirmąjį įspūdį klientams. Su „Yoopies“ tai labai paprasta! Mūsų platforma leidžia jums rasti ofiso valymo paslaugas Vilniuje bei kituose miestuose. Pasirinkite patikimą valytoją pagal įvairius kriterijus, įskaitant vietą, patirtį ir kainą, ir greitai susiraskite reikalingą pagalbą.
  Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos po vakarėlio biure, ar reguliaraus valymo, mūsų platforma leis jums surasti valytoją pagal jūsų poreikius. Nereikia jokių papildomų dokumentų, jokių rūpesčių ir jokio streso: tiesiog susisiekite su pasirinktu valytoju, organizuokite pokalbį ir viskas!

 • Namų tvarkymas Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

  Namų tvarkymas Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

  Nesvarbu, ar ieškote namų tvarkytojos Vilniuje, ar kituose miestuose, turime daugybę namų tvarkytojų, kurios yra pasiruošusios sutvarkyti jūsų namus. Paieškos filtrų pagalba galėsite lengvai rasti reikalingą namų tvarkytoją su jums tinkamu įkainiu, patirtimi bei kitais jums svarbiais kriterijais.
  Norime jums padėti sumažinti valymo išlaidas bei suteikti galimybę susisiekti tiesiogiai su namu tvarkytojomis bei susitarti dėl įkainių, darbo pobūdžio, valandų. Priešingai nei valymo agentūros, „Yoopies“ neima komisinių ar agentūrų mokesčių už mūsų paslaugas. Jūsų matoma kaina yra jūsų mokama kaina. Namų tvarkytojos paieška už prieinamą kaina dar nebuvo paprastesnė!

Namų tvarkymas: rask puikią darbo galimybę!

Pirmyn!