Loading...

Ieškai, kas sutvarkys tavo namus?

Peržiūrėk namų tvarkytojų profilius ir išsirink sau tinkamiausią.

Daugiau informacijos

Reikalinga namų tvarkytoja? „Yoopies“ padeda lengvai rasti patikimą namų tvarkytoją ar biuro valytoją.

 • Raskite patikimą namų tvarkytoją šalia jūsų namų.

  Raskite patikimą namų tvarkytoją šalia jūsų namų.

  Neturite laiko ar tiesiog noro tvarkyti namus? „Yoopies“ turi sprendimą, kad jūsų kasdienis gyvenimas taptų lengvesnis. Naudodamiesi Yoopies namų tvarkymo platforma, galėsite lengvai rasti namų tvarkytoją, biurų valytoją ar namų šeimininkę. Keliauk į Yoopies registraciją, susikurk savo profilį ir naršyk po šimtus namų tvarkytojų skelbimų. „Yoopies“ įvairių kriterijų dėka, lengvai raiste jums tinkamus ir pritaikytus namų tvarkytojų profilius.

 • Ieškote biuro valymo? „Yoopies“ turi jums sprendimą.

  Ieškote biuro valymo? „Yoopies“ turi jums sprendimą.

  „Yoopies“ galite rasti ne tik namų tvarkymo paslaugas, bet ir biurų valymą.
  Su „Yoopies“ jums nereikia pereiti per valymo įmonės procedūras. Mūsų platforma leidžia surasti valytoją, remiantis įvairiais kriterijais, kaip lokacija, patirtis ir kaina. Geriausia, jog „Yoopies“ neima jokių komisinių ar agentūros mokesčių. Tad jums belieka tik sutarti kainą su valytoja ar namų tvarkytoja. Paprasta!

 • Tiesiogiai susisiekite su netoliese esančiais namų tvarkytojais.

  Tiesiogiai susisiekite su netoliese esančiais namų tvarkytojais.

  Patikėti savo buto raktus nepažįstamam žmogui nėra lengva. Būtent todėl „Yoopies“ suteikia jums prieigą prie namų tvarkytojų ir biurų valytojų įvertinimų ir rekomendacijų, kurių susilaukė iš savo buvusių darbdavių.
  „Yoopies“ yra kur kas daugiau nei platforma, tai yra šeimų ir namų šeimininkų bendruomenė, kuri padeda vieni kitiems. Naudodami „Facebook“ galite matyti, kas jūsų draugų rate jau rekomendavo namų tvarkytojos profilį bei pasirinkti namų tvarkytoją, kuri yra arčiausiai jūsų namų.
  Susisiekimas su namų tvarkytojomis yra labai paprastas. Tiesiog pasirinkite profilį, kuris jus domina, ir susisiekite telefonu arba el. paštu.

Namų tvarkymas: rask puikią darbo galimybę!

Pirmyn!