Loading...
Ieškai namų tvarkytojos darbo?

Registruokis nemokamai, peržiūrėk darbo pasiūlymus namų tvarkytojoms ir susisiek su darbdaviais. Jokių papildomų mokesčių!

Daugiau informacijos

Ieškai namų tvarkytojos darbo šalia savo namų? Registruokis nemokamai, peržiūrėk darbo pasiūlymus namų tvarkytojoms ir susisiek su darbdaviais. Jokių papildomų mokesčių!

 • Surask valytojos darbą Vilniuje bei visoje Lietuvoje

  Surask valytojos darbą Vilniuje bei visoje Lietuvoje

  Ieškai valytojos darbo? Nepriklausomai ar ieškai pastovaus darbo ar valytojos darbo vakarais papildomai užsidirbti – Yoopies lengvai rasite jums tinkamą valytojos darbą namuose. Nuo giluminio valymo iki reguliarios namų priežiūros – pasirinkite jums tinkamiausią variantą.
  Registracija ir platformos naudojimas yra visiškai nemokami, tai reiškia, kad galite per kelias minutes savarankiškai reklamuoti savo paslaugas tūkstančiams darbdavių be jokių mokesčių. Peržiūrėkite namų tvarkymo skelbimus, ieškančių patikimo namų tvarkytojo, ir filtruokite paiešką naudodamiesi patogiu geografinės padėties nustatymo įrankiu, kad galėtumėte peržiūrėti darbdavius šalia jūsų namų bei surasti valytojos darbą Vilniuje ar kituose miestuose.

 • Sukurk savo namų tvarkytojos darbo profilį

  Sukurk savo namų tvarkytojos darbo profilį

  Susikurkite savo profilį ir įkelkite namų tvarkymo skelbimą, kuriame būtų visa išsami informacija apie jus: patirtis, kvalifikacija, kada galite dirbti bei nurodykite valandinį įkainį. Pasirinkite kokio darbo ieškote, ar tai būtų namų tvarkytojos darbas ar biuro valytojos (o gal abu!) bei kokias užduotis pageidaujate atlikti: valyti langus, plauti grindis, lyginti, valyti sienas ar kt. Su daugiau nei 50 skirtingų filtrų lengvai surasite namų tvarkytojos darbą. Išsiskirkite iš kitų bei susilaukite didesnio susidomėjimo, įkeldami rekomendacijas iš ankstesnių darbdavių. Taipogi, vėliau suteikus paslaugą nepamirškite paprašyti palikti atsiliepimą jūsų profilyje.
  Jums įkėlus skelbimą, mes informuosime darbdavius esančius šalia jūsų apie jūsų siūlomas namų tvarkymo paslaugas. Pasinaudokite profilio patvirtinimo paslauga, pridėdami jūsų kvalifikaciją pagrindžiančius dokumentus ar pirmosios pagalbos kursų pažymėjimą – tuomet bus užtikrintas jūsų patikimumas ir padidintas matomumas platformoje.

 • Namų tvarkytojos darbas be jokių komisinių ar agentūros mokesčių

  Namų tvarkytojos darbas be jokių komisinių ar agentūros mokesčių

  Susisiekti su darbdaviais galite labai paprastai. Tiesiog peržiūrėkite jus dominančius valytojos darbo pasiūlymus ir susisiekite naudodamiesi mūsų pranešimų siuntimo funkcija arba skambinkite tiesiogiai nurodytu telefonu! Skirtingai nuo tradicinių agentūrų, „Yoopies“ neima jokio komisinio mokesčio. Pasirinkite dirbti tiek, kiek norite, o jūsų nustatyta kaina yra tiksliai jūsų uždirbta suma. Suteikus namų tvarkymo paslaugas, nepamirškite paprašyti palikti atsiliepimą jūsų profilyje – tai suteiks pasitikėjimo kitiems darbdaviams ir gausite daugiau užsakymų.
  Būdami „Yoopies“ bendruomenės dalimi, pasinaudokite mūsų klientų aptarnavimo komandos paslaugomis – mes padėsime jums kiekviename žingsnyje.