Loading...
Ieškai korepetitoriaus darbo?

Gerai išmanai tam tikrą dalyką ir gali padėti su namų darbais ar užsienio kalba? O galbūt gali mokyti groti pianinu ar gitara? Tapk Yoopies korepetitoriumi ir gauk užsakymus internetu!

Daugiau informacijos

Yoopies suteikia galimybę lengvai rasti korepetitoriaus darbą.
Svetainė yra visiškai nemokama ir leidžia jums naršyti daugybėje skelbimų šalia jūsų.

 • Surask korepetitoriaus darbą akimirksniu!

  Surask korepetitoriaus darbą akimirksniu!

  Ieškote papildomų pajamų ir jums patinka mokyti?
  „Yoopies“ suteikia galimybę sukurti nemokamą korepetitoriaus profilį. Matematikos korepetitoriaus darbas, prancūzų kalbos pamokos, anglų kalbos pamokos, rusų kalbos pamokos ir kiti mokymai. Nereikia jokio dokumentų tvarkymo, o profilį galite sukurti tik keliais paspaudimais. Sukurtas profilis leidžia jums pasidalinti savo įgūdžiais bei patirtimi. Naudodami mūsų kalendorių, galite lengvai nurodyti, kurie laikai yra jums tinkamiausi. Siekiame, kad jūsų ieškomas darbas visiškai atitiktų jūsų reikalavimus bei tvarkaraštį.

 • Groji muzikos instrumentu? Pasidalink savo aistra su „Yoopies“ Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

  Groji muzikos instrumentu? Pasidalink savo aistra su „Yoopies“ Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

  Norite pasidalinti savo aistra muzikai mokydami?
  Daugelis žmonių, ieškančių korepetitoriaus, mokytojo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje, laukia jūsų susisiekiant. „Yoopies“ galite rasti profilius, kuriuos domina pianino pamokos, gitaros pamokos ar išmokti groti kitais muzikiniais instrumentais, nesikreipiant į muzikos mokyklą. Nelaukite, kada pasidalinti muzikos aistra ir prisijunkite prie „Yoopies“ bendruomenės. Jūs galite laisvai tartis su darbdaviais dėl savo atlyginimo.

 • Tiesiogiai susisiekite su asmenimis, ieškančiais korepetitoriaus.

  Tiesiogiai susisiekite su asmenimis, ieškančiais korepetitoriaus.

  Nėra nieko paprasčiau nei sukurti „Yoopies“ profilį. Tiesiog įveskite savo gyvenamąją vietą (gatvės adresą, pašto kodą ar miestą), sukurkite skelbimą (įveskite savo motyvus) ir užpildykite užimtumo kalendorių. Suinteresuotos šeimos galės su jumis susisiekti telefonu arba žinute.
  Jūs taip pat galite susisiekti su darbdaviais tiesiogiai žinute. Jie gaus el. laišką, kuriame pranešama, kad jūsų pranešimas laukia atsakymo „Yoopies“ platformoje.