Loading...
Ieškai korepetitoriaus darbo?

Gerai išmanai tam tikrą dalyką ir gali padėti su namų darbais ar užsienio kalba? O galbūt gali mokyti groti pianinu ar gitara? Tapk Yoopies korepetitoriumi ir gauk užsakymus internetu!

Daugiau informacijos

Yoopies suteikia galimybę lengvai rasti korepetitoriaus darbą. Svetainė yra visiškai nemokama ir leidžia jums naršyti po darbo skelbimus šalia jūsų.

 • Rask korepetitoriaus darbą Vilniuje bei visoje Lietuvoje

  Rask korepetitoriaus darbą Vilniuje bei visoje Lietuvoje

  Norite mokyti ir suteikti žinias kitiems? Esate tinkamoje vietoje. Nesvarbu, ar esate pradinių klasių mokytojas, pradedantysis ar profesionalus korepetitorius – mes padėsime jums surasti darbą. Turite galimybę pasirinkti, ar tai bus nuotolinis mokymas, ar mokymas namuose, o gal teikiama pagalba mokykloje – tai visiškai jūsų pasirinkimas. Pasirinkite vieną ar kelis mokomus dalykus, įskaitant kalbas, muziką, matematiką, mokslą ar anglų kalbą.
  Registracija ir platformos naudojimas yra visiškai nemokami, tai reiškia, kad galite per kelias minutes savarankiškai reklamuoti savo paslaugas tūkstančiams darbdavių be jokių mokesčių. Peržiūrėkite tėvų ar studentų skelbimus, ieškančių patikimo matematikos korepetitoriaus, anglų kalbos korepetitoriaus, gitaros mokytojo bei t.t. ir filtruokite paiešką naudodamiesi patogiu geografinės padėties nustatymo įrankiu, kad galėtumėte peržiūrėti darbdavius ​​šalia jūsų namų bei surasti mokytojo darbą Vilniuje ar kituose miestuose.

 • Sukurk savo asmeninį korepetitoriaus darbo profilį

  Sukurk savo asmeninį korepetitoriaus darbo profilį

  Susikurkite savo profilį ir įkelkite korepetitoriaus skelbimą, kuriame būtų visa išsami informacija apie jus: patirtis, kvalifikacija, kada galite dirbti bei valandinis įkainis. Pasirinkite pamokų lygį, kuriuo teikiate mokymus ir su daugiau nei 50 skirtingų filtrų lengvai suraskite mokinius, kuriems reikia jūsų pagalbos. Išsiskirkite iš kitų bei susilaukite didesnio susidomėjimo, įkeldami rekomendacijas iš ankstesnių darbdavių. Taipogi, vėliau suteikus paslaugą nepamirškite paprašyti palikti atsiliepimą jūsų profilyje.
  Pasinaudokite profilio patvirtinimo paslauga, pridėdami jūsų kvalifikaciją pagrindžiančius dokumentus ar pirmosios pagalbos kursų pažymėjimą – tuomet bus užtikrintas jūsų patikimumas ir padidintas matomumas platformoje.

 • Korepetitoriaus darbas be jokių komisinių ar agentūros mokesčių

  Korepetitoriaus darbas be jokių komisinių ar agentūros mokesčių

  Susisiekti su studentais/mokiniais galite labai paprastai. Tiesiog peržiūrėkite jus dominančius korepetitoriaus darbo pasiūlymus ir susisiekite su mokiniais naudodamiesi mūsų pranešimų siuntimo funkcija ar skambinkite tiesiogiai nurodytu telefonu! Skirtingai nuo tradicinių agentūrų, „Yoopies“ neima jokio komisinio mokesčio. Pasirinkite dirbti tiek, kiek norite, o jūsų nustatyta kaina yra tiksliai jūsų uždirbta suma. Suteikus korepetitoriaus paslaugas, nepamirškite paprašyti palikti atsiliepimą jūsų profilyje – tai pridės pasitikėjimo kitiems darbdaviams ir gausite daugiau užsakymų.
  Būdami „Yoopies“ bendruomenės dalimi, pasinaudokite mūsų klientų aptarnavimo komandos paslaugomis – mes padėsime jums kiekviename žingsnyje.