Labas! 👋 Esu Austėja – didelė gyvūnų mylėtoja, todėl iki šiol negaliu nuspręsti, ar esu kačių, ar šunų žmogus😅 Nuo mažens augau apsupta gyvūnų, o ne kartą teko prižiūrėti ir draugų augintinius, todėl galite būti ramūs – jūsų augintiniu pasirūpinsiu atsakingai, su meile ir dėmesiu❤️
P. S. Jei pasiilgsite savo augintinio, pasirūpinsiu, kad nuotraukų netrūktų