Laba diena,
Esu Laura, pati turiu katę vardu Šerytė su kurią turim be galo gilų ryšį. Miegame apsikabinusios ir mėgstame pasiglostymus, neskaitant, kad kaip šuniukas seka mane po namus kad būti netoliese ar visai šalia.
Šuniukus irgi myliu, bet nedidelius, nes didelių bijau.
Su džiaugsmu būsių Jūsų rūpestis ir Meilė jiems.
Turiu ir Nimfa papūgą, tad paukštelius turintieji irgi kreipkitės.
Taip pat triušei ir panašūs gyvūneliai džiugina.